Hesaplarınız Güvenilir Ellerde

  Şirketimiz; CİHAN BİNA YÖNETİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ 2008 yılından bugüne kadar Profesyonel Site Yöneticiliği Hizmetleriyle ilkeli ve müşterilerine güven veren çalışmalar sunma çabasındadır. Şirketimiz 400 m2 alanda toplam 15 çalışanı ve anlaşmalı avukatları ile hizmet vermektedir. Şirket kurucu ortakları, Serbest muhasebeci mali müşavir, bağımsız denetçi ve sigorta eğitim belgesi ne sahip, konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.

  • Globalleşen Dünya koşullarında, insan merkezli kişisel hizmet anlayışıyla, Profesyonel Site Yöneticiliğini saygın bir yere ulaştırma gayret ve çabasıyla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız.
  • Şirketimiz, müşteri profiline uygun Hizmet ve Pazarlama politikası üretimiyle, müşterileriyle yakın temas içinde, sitelerini en ekonomik ve sorunsuz bir şekilde yönetme konusunda duyulan memnuniyetten kıvanç duymaktadır.
  • Ayrıca Apartman, Site, İş merkezi, Villa, Sanayi Sitesi gibi çoklu yaşam alanlarının sorunsuz yönetilmesi ve onarım-tamirat ve temizlik hizmetlerinin görülmesi hususlarında çözüm ortaklarımız vasıtası ile hizmetler üretmekteyiz.
  • En önemlisi ve asıl olanı da insanların güven duygularını istismar etmeden, kat malikleri arasında oluşturulan güvenle; Sektörümüzde, en kaliteli hizmeti verebilmek amaç ve kararındayız.

A title

Image Box text

Kaliteli hizmet için;

  • Şeffaflık
  • Güvenilirlik
  • Hukuka uygunluk Şirketimizin başlıca düsturlarındandır.

Bizi biz yapan özellik;

Yöneticilik hizmeti dışında binalara yönelik başkaca bir ticari faaliyetimizin bulunmamasıdır.

Cihan Bina Yönetimi bir temizlik şirketi olmadığı gibi, boya, badana, çatı aktarımı v.b.işler yapan bir inşaat şirketi de değildir. Bu konularda itibarlı, güvenli, dürüst firmaları binalarımıza öneririz. Ama binalarda zaten bu işler her zaman olan işler değildir.

Binaların en önemli sorunu tahsilatın yapılmamasıdır. Bize gelen binalarda aidat sorunu yönetici için dert olmaktan çıkmaktadır. Çözüme kavuşmayan tahsilat avukatlarımız vasıtasıyla hukuki yollardan tahsil edilmektedir.

A title

Image Box text