Cihan Bina Yönetimi, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. 

Üyelik sırasında ve program kullanım aşamasında çeşitli form ve alanların doldurulması suretiyle üyelerin kendileri ve site, bina iş merkezi vb  ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, , telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) Cihan Bina Yönetimi tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır.

Satın alma işlemi neticesinde tarafınızdan hesap bilgileri ve fatura adresi gibi ek bilgiler talep edilmektedir.

Sizlere destek anlamında fayda sağlayabilmek adına tarayıcınız; türü dili IP adresiniz gibi standart bilgileri alabiliriz. 

Cihan Bina Yönetimi kullanıcılar tarafından sisteme kaydedilen bilgileri hukuki zorunluluklar haricinde 3. Şahıslar ile  paylaşmamayı taahhüt eder. 

Kullanıcıların ve aktarımını yaptıkları diğer tüzel ve ya gerçek kişi bilgilerine erişimi engellemek üzere sistem giriş bilgileri kullanıcının belirlediği e-posta ile iletilir. İletilen bilgileri kullanıcı hesap profilinden istediği an değiştirme olanağına sahiptir.

Mevcut bilgileriniz pazarlama, tedarikçiler ve ya 3. Şahıslar ile paylaşılmaz. 

Seçtiğiniz iletişim kanalına bağlı kalarak sizler ile iletişime geçeriz. İletişim amaçlarımız; hoş geldiniz mesajları, kullanım ve bilgilendirme mesajları, hatırlatma uyarı mesajları, yöneticiniz tarafından yapılan duyurular, anket gibi zorunlu hallerde  Cihan Bina Yönetimi başlığı iletişim sağlanabilmektedir.  

Kişisel bilgiler gerek olması hallinde kullanıcıya ulaşmak amacıyla kullanılabilir. 

Kişisel parolanızı korumak müşterinin sorumluluğundadır. Lütfen sistemi kullanmayı bıraktığınız anda programdan çıkış yapmaya özen gösteriniz.

Online Ödeme Güvenliği

 Cihan Bina Yönetimi, online ödeme sistemimizden ödeme yapan  kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

 İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak ödeme işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Ödeme sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler  sitemizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde ödeme işlemine devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Cihan Bina Yönetimi, işbu “Gizlilik Politikası” hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için bilgi@cihanbinayonetimi.com adresine email gönderebilirsiniz.